Na nasz apel i prośbę o założenie kont w Stołówkach Gminnych w celu uzyskania dostępu do wysokości należnych opłat za żywienie dzieci w żłobkach i przedszkolach odpowiedziało ponad 50% Rodziców. Dziękujemy za zrozumienie i rejestrację. Dla tych, którzy chcą jeszcze to uczynić powtarzamy nasz apel.
“Szanowni Rodzice. W związku z pandemią ograniczamy, od miesiąca listopada 2020 r., dystrybuowanie poprzez przedszkola i żłobki kartek z wysokością odpłatności za żywienie za poprzedni miesiąc. Nadal istnieć będą dwa dodatkowe sposoby sprawdzenia wysokości odpłatności. Wystarczy założyć swoje indywidualne konto na stronie Stołówek Gminnych, gdzie po zalogowaniu się można będzie pobrać aktualny stan swojego konta i historię płatności. Dodatkowo do wszystkich, którzy mają założone konta wysyłane będą na początku miesiąca e-maile z wysokością odpłatności za żywienie za poprzedni miesiąc. Kartki drukowane będą tylko dla tych Rodziców którzy, z różnych powodów, nie skorzystali jeszcze z tej oferty. W celu założenia indywidualnego konta na jedno lub kilkoro dzieci (zbiorczo) należy:
1. Wejść na stronę www.stolowkigminnesroda.wlkp.pl
2. Kliknąć po lewej stronie na zakładkę ŻŁOBEK lub PRZEDSZKOLE (w zależności do jakiej placówki uczęszcza dziecko).
3. Po lewej stronie pojawi się zakładka Strefa logowania dla przedszkola i żłobka a tuż pod nią zakładka Zarejestruj się, którą należy kliknąć.
4. System poprowadzi Rodzica do końca zakładania konta wysyłając na wskazany adres e-mail wygenerowane dane do zalogowania.
Gorąco zachęcamy do skorzystania z tego narzędzia, które umożliwia sprawdzenie stanu płatności za żywienie przez 24 godz/dobę przez 365 dni w roku. W razie problemów technicznych prosimy kontaktować się z biurem Stołówek Gminnych telefonicznie tel. +48 61 28 70 772 lub pocztą elektroniczną na adres dyrektor.stolowki@sroda.wlkp.pl
Z poważaniem.
Dyrektor Stołówek Gminnych
(-) Dariusz Tomaszewski